Hakkımızda

Hakkımızda

Kursumuz, eğitim faaliyetlerine 2002 yılında İzmir Karşıyaka ‘da başladı.Eğitimlerimizde öğrencilerimize vermeyi amaçladığımız temel kavramlar ”KALİTELİ İŞ,GÜVEN VE DİSİPLİN” dir.

Sloganımız her zaman ”BAŞARI, GÜVEN VE KAZANÇ” oldu.

Öğrencilerimize aşıladığımız iş aşkını, bir mesleğe dönüştürdük ve bütün bunları bu sene, 2007 yılında İstanbul’da ki siz dostlarımızla da paylaşmaya karar verdik.

Uzman Usta Eğitimci Seba ÜLGEN, 20 senelik iş tecrübesini ve bilgilerini sizlere aktaracak. Ayrıca uzman kadromuz da yer alan Tuba GÜRLE ve Seda ÜLGEN eğitmenlerimiz de bilgilerini ve tecrübelerini siz değerli dostlarımızla paylaşacaklar.

Sizleri, kaliteli ve seviyeli eğitimlerimizde aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Uz. Usta Eğitimci (Estetisyen) Seba ÜLGEN‘in Biyografisini devam eden satırlarda bulabilirsiniz...Seba ÜLGEN

Seba ÜLGEN kimdir?

24 Mayıs İstanbul doğumlu ikizler burcuyum, 1987 yılında İsviçreli hocamla kozmetik firmasında tanışıp ” Aşık ” olduğum mesleğime merhaba dedim.

Mesleğimde ilk öğrendiğim ” Cildimizin Önemi “. Yaşadığımız süreçle asla atamadığımız ve terk edemediğimiz canlı organımız , Evet biraz düşünecek olursak ne kadar ihmal ediyoruz öyle değil mi?

İsviçreli hocalarımdan aldığım donanımlı bilgilerimi MEB onaylı öğretmenliğimle Türkiye’de ve KKTC ‘de vermekteyim. Ne Mutlu bana ki öğrendiğim donanımlı bilgilerimi 2000 üzerinde bayan ve bayla paylaştım. Şu an hepsi meslektaşım ve hepsiyle gurur duymaktayım. Dostlarım “Duayen” dediler, haklılar hiçbir bilgimi esirgemeden paylaşmaktayım.

MEB Yetkili müdürlerimin teşviki ile Seba Ülgen Estetisyenlik Kursunu açtım. %99 iş garantili dedim ve mahcup olmadım. MEB onaylı sertifikalı mezunlarım bu sektörde çalışmaktadır. Ayrıca meslektaşlarım olan 2 kızım ile bu eğitimlere devam etmekteyiz.

Güzellik Salonlarına, öncelikle kursiyer sonradan meslektaşlarımızı doğru sistemle bilgilendirip, eğitip ve işlerine yansıtmak idolümüz.

Aşık olduğum mesleğimin en başında İnsan ilişkileri ve Satış tekniği bilgilerim beni bugünlere getirdi. Bu bilgilerim yalnız benle değil eğitimlerimle de heyecan ve coşku ile paylaştım.

Seba Ülgen olarak kendim ve donanımlı, bilgili ekimle tecrübelerimi sizlerle paylaşmaya hazırım.

Saygı ve Sevgililerimle
Seba ÜLGEN